Mentorki

>

Joanna Lewińska

Joanna Lewińska

Joanna Lewińska

Citibank Europe Plc
Deputy Branch Head

ŻYCIORYS

Joanna Lewińska dołączyła do Citi na początku roku 2004. Miała znaczący wpływ m.in. na założenie Citi Service Center Poland (w 2005 r.), w którym została powołana na szefa Działu Legal i Compliance. Obecnie pełni funkcję Deputy Branch Head w Citi Solution Center Poland.

Posiada tytuł magistra prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego . Od ponad 13 lat związana z branżą prawniczą, regulacyjną i finansową, posiada bogate doświadczenie praktyczne i znajomość rynku finansowego.

W Citi działa na rzecz różnorodności. Jak podkreśliła przy okazji akcji: #razemwpracy:„W Polsce inwestuje coraz więcej globalnych instytucji. Wnoszą swój know-how i doświadczenia, wspierając rozwój wielu polskich firm. W Citi, które zatrudnia w Olsztynie i Warszawie ponad 600 obcokrajowców z 65 krajów, widzimy jak duży, pozytywny wpływ na innowacyjność, efektywność, zadowolenie z pracy a także jej jakość, ma kultura promująca różnorodność. Dlatego cieszy nas, że rośnie liczba organizacji zainteresowanych udziałem w inicjatywach wspierających różnorodność, gdyż w efekcie zwiększy to naszą konkurencyjność. 

 

Obszary w których doradza:

  • Zarządzanie zmianą
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie zespołem