Ekspertki i eksperci

>

Joanna Koper

Joanna Koper

Joanna Koper

EduMentorka

ŻYCIORYS

Ekspertka w obszarze mentoringu i edukacji z ponad 12letnim doświadczeniem. Swoją karierę zawodową zaczynała w estońskim ed-techowym startupie Dream Foundation (obecnie Dream Appply).

Psycholog, absolwentka UMCS i Tel-Aviv University, certyfikowany trener Stylów Myślenia FRIS. W swojej pracy łączy wiedzę z obszaru psychologii rozwojowej, systemów edukacyjnych i biznesu, projektując i wspierając rozwój programów i narzędzi mentoringowych. Od 2014 związana z pierwszych organizacji mentoringowych w Polsce – Fundacją Mentors4Starters. Ekspertka i trenerka Fundacji Edukacyjnej Pespektywy w obszarze mentoringu i doradztwa edukacyjno-zawodowego. Koordynowała 3 pierwsze edycje konferencji Perspektywy Women in Tech Summit.

Jako EduMentorka prowadzi własną praktykę doradczą, pracując z uczelniami, biznesem i klientami indywidualnymi. Jej pasją jest wprowadzanie innowacji w edukacji. Projektuje szkolenia i warsztaty w zakresie mentoringu, innowacji i komunikacji/budowania zespołu.

Jako Regional Recruitment Manager rozwijała pierwszy w CEE oddział brytyjskiego uniwersytetu Coventry University we Wrocławiu.

Swoją aktywność edukacyjną łączy z karierą managerską w międzynarodowej korporacji, wspierając rozwój innowacji w sektorze energii (Veolia Polska).

Alumna międzynarodowej organizacji dla młodych liderów Global Shapers, założonej przez Światowe Forum Ekonomiczne. Kuratorka polskiego oddziału organizacji w latach 2016/2017

Alumna programu Aspen Young Leaders Program, organizowanego przez The Aspen Institute Central Europe.