Mentorki i mentorzy

>

dr Agnieszka Besiekierska

dr Agnieszka Besiekierska

dr Agnieszka Besiekierska

Noerr Biedecki sp. k.
TechLawyer supporting Clients in the Digitalization Process

ŻYCIORYS

Agnieszka od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom, największym spółkom z sektora informatycznego i nowych technologii, pracując w renomowanych międzynarodowych kancelariach. Zapewnia wsparcie przy problemach prawnych związanych z IT, ochroną danych osobowych i nieosobowych, cyberbezpieczeństwem, ochroną własności intelektualnej, e-commerce, i prawem telekomunikacyjnym. Posiada doświadczenie zarówno w zakresie pionierskich przedsięwzięć na polskim rynku, dużych mulitjurysdykcyjnych projektów, jak również w ramach obsługi prawnej bieżącej działalności.

Agnieszka śledzi z pasją nowe trendy technologiczne i stale kształci się, również korzystając z wiedzy i doświadczeń czołowych firm technologicznych. Agnieszkę wyróżnia ponadto interdyscyplinarne podejście do doradztwa: jest audytorem wiodącym normy ISO 27001, posiada certyfikaty Prince2 Foundation, PM Agile Foundation oraz ITIL Foundation. Jest absolwentką studiów podyplomowych za zakresu zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej.

Jest adwokatem, absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów doktoranckich i studiów LL.M. na Uniwersytecie w Rostocku. Jest autorką i współautorką licznych publikacji z zakresu prawa nowych technologii, jest m.in. autorką i redaktorką komentarza do ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wydanego ostatnio w wydawnictwie Beck.