Mentorki i mentorzy

>

Joanna Zdulska

Joanna Zdulska

Joanna Zdulska

Citi
Information Security Professional Group Manager

ŻYCIORYS

Ma ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i procesami operacyjnymi w IT ze specjalnym naciskiem na compliance, zarządzanie ryzykiem, dostarczanie rozwiązań i zarządzanie projektami. Przez 10 lat specjalizowała się w obszarze Identity/ Access Management będącym jedną z domen bezpieczeństwa informacji. Obecnie globalnie wspiera liczne procesy związane z bezpieczeństwem informacji.

Od momentu rozpoczęcia pracy w Citi w 1996 zajmowała różne role menadżerskie, odpowiadając za tworzenie oprogramowania, zarządzanie projektami i działaniami operacyjnymi w IT. Jako Business Information Security Officer i Compliance Officer w Regionalnym Data Center była odpowiedzialna za zarządzanie ryzykiem. W latach 2005-2007 prowadziła dwa regionalne projekty związane ze standaryzacją zarządzania dostępami dla systemów Unix, Windows, bazy danych SQL and Oracle. W roku 2007 dołączyła do globalnej grupy ID management obejmując globalną rolę związaną z automatyzacją nadawania uprawnień i tworzeniem narzędzi zwiększających efektywność procesów. W okresie 2010-2015 prowadziła globalny program związany z centralizacją funkcji ID Management z dodatkową weryfikacją wymogów bezpieczeństwa. W 2016 roku prowadziła program budowy Fusion Center w Budapeszcie. Od połowy 2017 roku objęła stanowisko globalnego managera w strukturach Information Security, mając globalny zespół rozproszony z różnych lokalizacjach jak Singapur, Manila, Japonia, Polska, Costa Rica i USA.

Dodatkowo jest przedstawicielem globalnej jednostki Information Security, reprezentując ją w Polsce w strukturach Citibanku oraz poza nimi, realizuje strategie oraz zapewnia wsparcie dla funkcyjnych szefów w strukturze globalnej.

Absolwentka Informatyki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa informacji CISSP (Certified Information Systems Security Professional).

Obszary, w których doradza:
  • Zarządzanie projektem
  • Zarządzanie zespołem