Mentorki i mentorzy

>

Justyna Wysocka-Golec

Justyna Wysocka-Golec

Justyna Wysocka-Golec

LGM S.A.
Co-founder i CEO

ŻYCIORYS

Współzałożycielka i prezes LGM S.A. – firmy z obszaru nowych technologii rozwijającej innowację pozwalającą na kilkukrotne zwiększenie mocy odbieranej z generatorów elektrycznych.

Zwyciężczyni Hackathonu Digital University oraz Startup Award na Forum Ekonomicznym w Tarnowie. Jej firma – LGM S.A. została nominowana do setki najlepszych startupów w Europie podczas Hello Tomorrow Challenge w Paryżu i do 40 najlepszych technologicznych startupów Europy podczas High Tech Ventures Days w Dreźnie.

Justyna jest absolwentką inżynierii środowiska na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz studiów typu MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu firmami zajmującymi się doradztwem w zakresie ochrony środowiska. Jako ekspert w zakresie zmian klimatu doradzała klientom biznesowym w zakresie systemów zarządzania emisjami, śladu węglowego, zrównoważonego rozwoju i smart city. Obecnie zaangażowana w europejski projekt BRIGAID oraz budowanie działu Zrównoważonego Rozwoju w Bureau Veritas Polska.

Jest także laureatką tytułu Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet – europejskiej nagrody za wspieranie kobiet tworzących i prowadzących działalność gospodarczą.

Jest alumnem programu Mass Challenge Israel edycja 2018  (jedna z dwóch firm z Polski w całej historii programu).

Prywatnie mama dziesięciolatki. Pasjami gotuje, nurkuje i hoduje warzywa.

Moje motto to cytat Mayi Angelou „życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”.