Mentorki i mentorzy

>

Paulina Kotowska

Paulina Kotowska

Paulina Kotowska

FIS
Director of Product Support

ŻYCIORYS

Od ponad 20 lat pracuje w korporacjach zajmujących się nowymi technologiami. Absolwentka Uczelni Łazarskiego i studiów podyplomowych na SGH o profilu ekonomicznym. Aktualnie na stanowisku Dyrektora Globalnego Wsparcia dla rozwiązania z zakresu fin-tech.  Kluczowe kompetencje to zarządzanie finansami, doradztwo strategiczne, zarządzanie projektami, projektowanie i zarządzanie procesami w firmie, wdrażanie nowych rozwiązań do portfolio firmy, zarządzanie mocno rozdystrybuowanymi zespołami jak również sprzedaż rozwiązań technologicznych. Jest również mentorką wewnątrz organizacji i w jeszcze jednej organizacji wspierającej kobiety w start-upach. 

Prywatnie –Mama trójki dzieci, w 2021 skoczyła ze swoimi nastolatkami na bungee w Słowenii a w 2022 przejechała samotnie z dziećmi 5000 km w 12 dni pokonując trasę – Warszawa- Berlin- Amsterdam- Zurych- Jez. Como – Werona – północne wybrzeże Włoch – Monachium, samochodem z namiotami. W 2023 zdecydowaliśmy się odwiedzić kraje bałtyckie. 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, nowe technologie/ IT, zarządzanie zespołem, leadership, zarządzanie projektami, definiowanie nowych modeli biznesowych, customer service, projektowanie i wdrażanie produktów i usług, narzędzia/systemy informatyczne